O NÁS

Stále častěji se v naší praxi setkáváme s požadavkem vytvořit z obyčejného balkonu odpočinkovou terasu, která svým majitelům poskytne potřebný relax po uspěchaném dni. K vytvoření takové oázy klidu je potřeba nejen dostatek zeleně, ale hlavně odpovídající nádoby, které budou korespondovat s celkovou náladou prostoru a vhodně navazovat na interiér bytu, či domu.

V našem e-shopu si můžete prohlédnout část, z opravdu široké škály nádob.

"Poptávka po tomto zboží je značná, ale výběr opravdu kvalitních výrobků, mnohých i ručně vyráběných, či dokončovaných, je velmi omezený. Proto jsme tu my, s naší širokou nabídkou květináčů a obalů z přírodních, syntetických a keramických materiálů. Květináče jsou dostupné v nejrůznějších velikostech, tvarech a povrchových úpravách. Spokojenost zákazníka je pro nás nejdůležitější. Největší důraz je kladen na kvalitu nabízených výrobků a jejich originalitu."

Pokud byste si zde nevybrali, nezoufejte, tvarů a velikostí je opravdu velké množství. Neváhejte nás proto kontaktovat mailem, nebo na telefonu 722 218 499. Rádi Vám pomůžeme s výběrem dokonalého doplňku a výběrem správných rostlin, případně s jejich kompozicí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení