O NÁS

Stále častěji se v naší praxi setkáváme s požadavkem vytvořit z obyčejného balkonu odpočinkovou terasu, která svým majitelům poskytne potřebný relax po uspěchaném dni. K vytvoření takové oázy klidu je potřeba nejen dostatek zeleně, ale hlavně odpovídající nádoby, které budou korespondovat s celkovou náladou prostoru a vhodně navazovat na interiér bytu, či domu.

V našem e-shopu si můžete prohlédnout část, z opravdu široké škály nádob.

"Poptávka po tomto zboží je značná, ale výběr opravdu kvalitních výrobků, mnohých i ručně vyráběných, či dokončovaných, je velmi omezený. Proto jsme tu my, s naší širokou nabídkou květináčů a obalů z přírodních, syntetických a keramických materiálů. Květináče jsou dostupné v nejrůznějších velikostech, tvarech a povrchových úpravách. Spokojenost zákazníka je pro nás nejdůležitější. Největší důraz je kladen na kvalitu nabízených výrobků a jejich originalitu."

Pokud byste si zde nevybrali, nezoufejte, tvarů a velikostí je opravdu velké množství. Neváhejte nás proto kontaktovat mailem, nebo na telefonu 722 218 499. Rádi Vám pomůžeme s výběrem dokonalého doplňku a výběrem správných rostlin, případně s jejich kompozicí.